+370 670 00393
lieknejimoapranga@gmail.com

Itin veiksmingas liekninantis audinys

Pristatome liekninančių drabužių kolekciją „Revoliution slim”. Kolekcijos drabužiai pasiūti iš naujo itin veiksmingo technoaudinio, kuris, lyg antroji oda, idealiai prisitaiko prie kiekvieno kūno ir užtikrina komfortą. Drabužiai formuoja figūrą ir slopina celiulito, su kuriuo susiduria beveik 90 proc. moterų, sukeltus pažeidimus.

Tai naujovė kūno linijų tobulinimo srityje, kuri nereikalauja keisti įprasto gyvenimo ritmo.

Fizinio aktyvumo laikotarpiu audinys skatina odos mikrocirkuliaciją, todėl odos ląstelėms teikiama daugiau deguonies ir dar greičiau deginami riebalai.

Audinio dėka odos būklė pagerėja jau per 10 dienų, o per 6 savaites netenkama iki 2,5 cm.

Audinys yra itin lengvas, plonytis, tačiau nepersišviečia. Jis pralaidus orui, sugeria prakaitą ir leidžia odai natūraliai kvėpuoti, nevaržo judesių, nespaudžia ir nepraranda formos ilgą laiką. Šis audinys glotnus ir malonus liesti, atsparus aktyviojo chloro poveikiui. Bandymai parodė, kad audinio atsparumo klasė yra 5 (aukščiausia), jis saugo nuo UV spindulių (UPF +50) ir nepraranda savo savybių net ir po 100 skalbimo ciklų! Audinį galima skalbti tik rankomis!

Drabužiams gaminti naudojamas naujos kartos pluoštas ir natūralus kaučiukas. Audinyje esančios mikrokapsulės jį praturtina natūraliomis aktyviosiomis sudedamosiomis medžiagomis: kofeinu, retinoliu, riebiosiomis rūgštimis, alijošiumi ir vitaminu E.

Audinio mikrokapsulės jį praturtina natūraliomis aktyviosiomis sudedamosiomis medžiagomis: kofeinu, retinoliu, riebiosiomis rūgštimis, alijošiumi ir vitaminais A, E. Todėl liekninantys rūbai ne tik formuoja figūrą, bet ir mažina celiulito sukeltus pažeidimus. Audiniui kurti naudojamas naujos kartos pluoštas ir natūralus kaučiukas.

Audinio mikrokapsulės jį praturtina natūraliomis aktyviosiomis sudedamosiomis medžiagomis: kofeinu, retinoliu, riebiosiomis rūgštimis, alijošiumi ir vitaminais A, E.

Klinikinių bandymų rezultatai parodė, kad šis audinys itin veiksmingai slopina celiulitą ir šalina riebalus. Bandymų rezultatus patvirtina ir Bio Basic Europe (Milanas) dermatologų ir kosmetologų įvertinimai. Atlikus dermatologinius bandymus, audinys buvo klasifikuotas kaip produktas, kuris lieknina figūrą, glotnina odą, nedirgina ir slopina patinimus.

56-ias diena buvo atliekamas tyrimas, kuriame dalyvavo dvidešimt 18-60 moterų. Kasdien po 8-ias valandas vilkėjusių liekninančius drabužius. Tyrimo dalyvės nenaudoje jokių kremų, žolelių, masažų ir kt. procedūrų. Gauti rezultatai parodė, kad audinys slopina celiulitą ir mažina riebalinį audinį.

Tyrimo rezultatai parodė:
Šlaunų ir klubų apimtis sumažėjo iki 2,5 cm,
Apelsino žievelės efektas sunyko 75 proc.
Oda tapo stangresnė 85 proc.

Mikrocirkuliacija pagerėjo 80 proc. atvejų.

Nanotechnologijų dėka audinys:
Atsparus (nesiplaušuojantis) nuo oro poveikio
Ilgai išlaiko savo formą ir savybes
Nesusitraukia
Greitai pasiekiami rezultatai
Plonas, bet nepersišviečiantis audinys
Nėra suprakaitavimo jausmo

Daugiau informacijos:
tel. 867000393
el.p. lieknejimoapranga@gmail.com

33
22
11

 

Pateikiame preliminarią liekninančių drabužių dydžių lentelę.

Liekninančių drabužių dydis XS/S S/M M/L L/XL XL/XXL
Atitinka standartinius dydžius 30-34 34-38 38-42 42-46 46-52
Krūtinė 68-78 78-88 88-98 98-110 110-122
Klubai 74-84 84-94 94-104 104-116 116-128

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *