+370 670 00393
lieknejimoapranga@gmail.com

Atsiliepimai

Revoliution slim atsiliepimai apie kolekciją

***
Norėčiau pasidalinti pirmais potyriais. Tikrai nemaniau, kad taip patogiai jausiuosi su paaukštintu liemeniu. Viršutinė juostelė laiko puikiai ir per daug neveržia, gal šiek tiek dirgina odą, tačiau tikiuosi viskas bus gerai. Šiandien antra diena kaip jas dėviu, gal norėtųsi, kad būtų šiek tiek ilgesnes, nes jausmas kad vis klynas kaba, ir labai laisvai jaučiuosi, maniau jos turi būti aptemtos, bet nieko panašaus. Esu naudojusi tokius kurie tikrai įsirėžia į odą. O čia lyg antra oda, švelniai masažuoja. 🙂

Vaida

***
Labai patiko Jūsų Revoliution slim timpos! Ačiū už išsamias konsultacijas ir patarimus lieknėjimui. Nešioju jau dvi savaitės ir pačiai sunku patikėti, kojų oda švelni! Anksčiau būdavo tokia sugrubusi. Pastebėsiu ir jos veiks ir mano draugą – celiulitą:)

Erika

***
Užsisakiau timpes Revoliution ir tikrai nenusivyliau, esu labai patenkinta tikrai kokybiški gaminiai, džiaugiuosi nešiodama, ir artimiausiu laiku tikiuosi papildysiu savo kolekciją jūsų gaminiais 🙂

Simona

***
Man viskas patiko ir anticeliulitinės tamprės ir pardavėjos patarimai ir netikėtai prie pat namų atrastas Lieknėjimo centras!

Renata

***
Ką tik gavau sportines timpas. Gula kaip nulietos, labai gražios! Lekiu į sporto klubą 🙂

Rita

***
Ačiū, labai gražios timpos, gula puikiai ant kojų. Jau dabar žiūrių į veidrodį ir pati sau graži. Anksčiau per paprastas timpas celiulitas šviesdavosi, matydavosi celiulitinės bangelės. O čia užsidėjau ir viskas lygu! Šauni priemonė kovoti su celiulitu.

Jūratė

***
Ačiū už greit net į Norvegiją atkeliavusį siuntinuką ir rekomendacijas renkantis. Šaunios timpos gražiai gula ant kojų. Labai patogu bėgioti su jomis, prakaitai tikrai op ir nėra 🙂

Ligita

***
Dėkui už patarimus. Liekninančios tamprės puikios, viršijo mano lūkęsčius. Maniau tik sportuoti ir celiulitą mažinti su jomis galėsiu, bet va kuris laikas negaliu iš jų išlįsti 🙂 prieš veidrodį su jokiom kitom kelnėm neatrodau sau tokia lieknutė, kaip su jūsų liekninančiom timpom 🙂

Rasa

***
Pirkau 004 timpų modelį labiau dėl grožio nei siūlomo efekto, bet po savaites pajutau, kad kojos tapo švelnesnės, šiaip aš retai kada kojytes kremu palepindavau, o čia timpos jas „lepino” nuolat ir celiulito pradėjo mažėti. Dar neseniai pradėjau ir sportuoti, tai manau sporto ir anticeliulitinių timpų bendras poveikis bus labai geras.

Jolita

***
Labai patiko anticeliulitinės kelnės. Pradžioj šią liekninančių drabužių seriją rekomendavo draugė, kaip gerą pasirinkimą sportui, galiausiai išbandžiau pati. Man didžiausias pliusas yra tai, kad greit išgaruoja prakaitas. Po sporto galiu ant tų pačių timpų užsimesti tuniką ir keliauti į darbą. Taip pat jų spalva ji juoda, bet lengvai į pilkumą, tad prie visko tinka. Pradėjus dėvėti timpas jau po savaitės pastebėjau pasikeitimus – oda pagražėjo, vėliau ir celiulitas pradėjo mažėti.

Alina

***
Liekninančias timpas pirmą kartą įsigijau prieš porą metų, tada dar brangiai parduotuvėje mokėjau, bet kadangi buvau visa užpulta celiulito, reikėjo griebtis priemonių ir šios timpos buvo geras sprendimas. Celiulito sumažėjo, oda pasidarė švelnutė. Gerai jas prižiūrėjau ir gerai tarnavo, dabar dar vienas įsigijau (šortukus). Nešioju po kostiuminėmis – patogu.

Agnė

***
Dėkui už timpas! Greit gavau siuntinuką ir jau nešioju. Oda švelnėja, timpos atrodo kaip nulietos ant kojyčių. Jau žiūrint į veidrodį sau atrodau grakštesnė, lieknesnė. Labai patogu sportuoti, prakaito, kai nebuvę!

Gabrielėrevolution slim atsiliepimai

One Comment

  • Aušra parašė:

    Viskas: konsultacijos, parinktas dydis, aptarnavimas, pats gaminys tiesiog puikūs! Šitie drabužiai gali nepatikti tik celiulitui. Esu Jums labai dėkinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *